Baldų gamyba

  Mes projektuojame ir gaminame aukštos kokybės nestandartinius baldus: virtuvės, miegamojo, prieškambario, svetainės, vaikų kambario, biuro ir kitus korpusinius baldus pagal užsakovo pageidavimus.Galime net išrankiausiam klientui pasiūlyti unikalų ir išskirtinį variantą. Visiems savo gaminiams suteikiame 24 mėnesių garantiją. Gamindami baldus naudojame tik aukščiausios kokybės baldines medžiagas, kurios sertifikuotos Europos Sąjungoje ir atitinka visus tokioms medžiagoms keliamus reikalavimus. 

Mes savo klientams galime pasiūlyti kone didžiausią LMDP plokščių, naturalaus medžio, dažyto MDF, pasirinkimą visoje Lietuvoje. Kiekvienas galės rinktis iš itin gausios paletės spalvų, skirtingų storių ir medžiagiškumų. Sklandžiai bendradarbiaujant su vokiečių ir austrų gamintojais mes galime užtikrinti baldų ilgaamžiškumą ir kokybę.

 

Mūsų išskirtinumas - natūralumas ir kokybė. Pas mus rasite didžiulį pasirinkimą išskirtinių dekoro medžiagų iš gyvos gamtos. Dekorakrilas tai ekologiška medžiaga, kurios viduje įlieti įvairūs augalai: vyksvos, šakelės, nendrės, levandos, žolės, šaknys bei kiti augalai. 

Dekorakrilo medžiaga, tai stiklo pakaitalas, ji itin lengva, atspari vandeniui ir smūgiams, nekenkia žmonių sveikatai todėl naudojama tiek visuomeniniuose pastatuose, tiek gyvenamosiose patalpose. Naudojant dekorakrilą sukuriamas gyvos gamtos įspūdis jūsų namuose, namai taps jaukūs ir šilti, pilni energijos ir gyvybės.


 


Mūsų įmonei - SVARBUS ŽMOGUS.

Kiekvienam savo klientui skiriame ypatingą dėmesį. 

                                                                                                                                                                           
                         

Mūsų profesionalūs dizaineriai funkcionaliai ir ergonomiškai išplanuos jūsų patalpas,

pagal jūsų poreikius  suprojektuos baldus, apšvietimą, parinks spalvas, medžiagas, patars visais dizaino klausimais, sukurs jums  šiltus ir jaukius jūsų svajonių namus.

Brangindami jūsų laiką, projektuojame tiesiog vietoje ir kliento pageidavimu iš karto          

pasirašoma baldų  gamybos sutartis. Esant poreikiui važiuojame į visus Lietuvos miestelius.

Jūsų patogumui galime pasiūlyti įsigyti buitinę techniką geriausiomis kainomis ir pristatyti  ją nemokamai  kartu su baldais.